Arkiv

Metall - Page 17

Hugo Leven vas

Hugo Leven vas

Ljusstakar 1800-tal empire

Ljusstakar 1800-tal empire

Kandelabrar

Kandelabrar

Garouste & Bonetti askkopp

Garouste & Bonetti askkopp

Fotogenlampor 1 par 1800-tal

Fotogenlampor 1 par 1800-tal

K G Nilson bronsskulptur

K G Nilson bronsskulptur "Huset"

Skulptur

Skulptur

Skultuna Skulptur

Skultuna Skulptur

Ljusstakar 1 par Petter Höijer Örebro

Ljusstakar 1800-tal

Ljusstakar 1800-tal

Ljusstakar 1800-talets andra hälft förgylld brons

Ljusstakar tenn rokoko Stockholm