Arkiv

Metall - Page 15

Ljusstakar grönpatinerad brons

 Kandelabrar i nyrokoko

Kandelabrar i nyrokoko

Ljusstakar 1800-tal porfyr

Ljusstakar 1800-tal porfyr

Ljusstakar 1700-talets slut fransk empire

Trädgårdsgrodor brons

Trädgårdsgrodor brons

Ljusstakar dubbelörnen

Ljusstakar dubbelörnen

Peter Wirgman bägare mässing 1700-tal

Bordslystrar barockstil

Bordslystrar barockstil

Bokstöd 1 par

Bokstöd 1 par

Bokstöd Axel Gute

Bokstöd Axel Gute

Skulptur i brons

Skulptur i brons

Trädgårdsgrodor brons

Trädgårdsgrodor brons