Ljusstakar dubbelörnen

Ljusstakar dubbelörnen
Ljusstakar dubbelörnen
Ljusstakar dubbelörnen
Ljusstakar dubbelörnen
Ljusstakar dubbelörnen
Ljusstakar dubbelörnen
Ljusstakar dubbelörnen
Ljusstakar dubbelörnen
Ljusstakar dubbelörnen
Ljusstakar dubbelörnen
Ljusstakar dubbelörnen
Ljusstakar dubbelörnen

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing samt förgylld brons, tvåarmade, löstagbara armar, delvis 1800-tal, höjd ca 40 cm

Delvis sammanplockade delar, 18/1900-tal, smärre slitage

789085

2020-07-05