Bokstöd 1 par

Bokstöd 1 par
Bokstöd 1 par
Bokstöd 1 par
Bokstöd 1 par
Bokstöd 1 par
Bokstöd 1 par
Bokstöd 1 par
Bokstöd 1 par

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

AXEL GUTE, bokstöd, 1 par, Sverige 1920-tal,
patinerad brons, stående nakna kvinnofigurer, signerade Gute, höjd 23-23,5 cm

333169

2015-10-09