Ljusstakar 1700-talets slut fransk empire

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1700-talets slut, fransk empire, svart och vit marmor, förgylld brons, höjd 21 cm

Soclar med mindre nagg

437647

2017-02-03