Ljusstakar 1800-tal porfyr

Ljusstakar 1800-tal porfyr
Ljusstakar 1800-tal porfyr
Ljusstakar 1800-tal porfyr
Ljusstakar 1800-tal porfyr
Ljusstakar 1800-tal porfyr
Ljusstakar 1800-tal porfyr
Ljusstakar 1800-tal porfyr
Ljusstakar 1800-tal porfyr

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

LJUSSTAKAR, 2 snarlika, 1800-tal, älvdalsporfyr, förgylld mässing, höjd 17,5 cm

Slitage, senare montage

311819

2015-05-19