Arkiv

Metall - Page 14

Ljusstakar fransk empire brännförgylld brons

Nattljusstake 1800-tal empire

Nattljusstake 1800-tal empire

Skulptur Grand Tour souvenir

Skulptur Grand Tour souvenir

Ljusstakar 1830-tal Thomire

Ljusstakar 1830-tal Thomire

Sfinxer 1900-tal

Sfinxer 1900-tal

Egyptisk sarkofag 1800-tal  Grand Tour souvenir

Jakob Sauer III ljusstakar

Jakob Sauer III ljusstakar

Alfred Ohlson skulptur

Alfred Ohlson skulptur

Fat barock

Fat barock

Kandelabrar 1 par

Kandelabrar 1 par

Appliquer 1 par

Appliquer 1 par

Erik Flemming ljusstakar

Erik Flemming ljusstakar