Fat barock

Fat barock
Fat barock

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FAT, 1700-tal, barock, mässing, driven och punsad dekor, i spegeln stiliserad blomsterkrans, diameter ca 44 cm

Brättets kant med hål, bucklor

356780

2016-01-28