Ljusstakar 1830-tal Thomire

Ljusstakar 1830-tal Thomire
Ljusstakar 1830-tal Thomire
Ljusstakar 1830-tal Thomire
Ljusstakar 1830-tal Thomire
Ljusstakar 1830-tal Thomire
Ljusstakar 1830-tal Thomire
Ljusstakar 1830-tal Thomire
Ljusstakar 1830-tal Thomire
Ljusstakar 1830-tal Thomire
Ljusstakar 1830-tal Thomire

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, Thomire, 1830-tal, Louis XVI stil, Frankrike, brännförgylld och svartpatinerad brons, snarlika lösa ljusmanchetter, bas signerad THOMIRE A PARIS, höjd ca 25 cm

647850

2019-05-25