Nattljusstake 1800-tal empire

Nattljusstake 1800-tal empire
Nattljusstake 1800-tal empire
Nattljusstake 1800-tal empire
Nattljusstake 1800-tal empire
Nattljusstake 1800-tal empire
Nattljusstake 1800-tal empire
Nattljusstake 1800-tal empire
Nattljusstake 1800-tal empire
Nattljusstake 1800-tal empire
Nattljusstake 1800-tal empire
Nattljusstake 1800-tal empire
Nattljusstake 1800-tal empire
Nattljusstake 1800-tal empire
Nattljusstake 1800-tal empire
Nattljusstake 1800-tal empire
Nattljusstake 1800-tal empire
Nattljusstake 1800-tal empire
Nattljusstake 1800-tal empire

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

NATTLJUSSTAKE, 1800-tal, empire, brännförgylld brons, genombrutet brätte, ljuspipa i form av fjäril, monterad på graverad pärlemorplatta, hållare i form av löv, möjligen Wien, höjd 5,5, diameter 12,5 cm

Pärlemorplatta med mindre spricka

598742

2018-12-13