Erik Flemming ljusstakar

Erik Flemming ljusstakar
Erik Flemming ljusstakar
Erik Flemming ljusstakar
Erik Flemming ljusstakar
Erik Flemming ljusstakar
Erik Flemming ljusstakar
Erik Flemming ljusstakar
Erik Flemming ljusstakar
Erik Flemming ljusstakar
Erik Flemming ljusstakar

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ERIK FLEMMING, ett par ljusstakar i tenn, D8 (1930), Norrahammars Tenn, H ca 25 cm

Skador, repor

696876

2019-11-07