Kandelabrar 1 par

Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, Martin Moberg Jönköping (1777-1815) tenn, höjd 35 cm

bruksslitage, smärre bucklor, möjligen senare överdel

409824

2016-10-08