K G Nilson bronsskulptur "Huset"

K G Nilson bronsskulptur
K G Nilson bronsskulptur
K G Nilson bronsskulptur
K G Nilson bronsskulptur
K G Nilson bronsskulptur
K G Nilson bronsskulptur
K G Nilson bronsskulptur
K G Nilson bronsskulptur
K G Nilson bronsskulptur
K G Nilson bronsskulptur

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KG NILSON (född 1942), "Huset", bronsskulptur i form av ett hus, grönpatinerad, signerad och daterad 1999, numrerad 4/10, höjd ca 16 cm

Smärre märke på dörren, samt vänstra sida

670398

2019-08-27