Klubbat för:
8 000 SEK
10 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets början, empire, möjligen Ryssland, förgylld brons, höjd 28,5 cm, fotringar med stämplar
Ljusmanchetter något buckliga
516269
2018-01-28