Ljusstakar 1800-tal empire

Ljusstakar 1800-tal empire
Ljusstakar 1800-tal empire
Ljusstakar 1800-tal empire
Ljusstakar 1800-tal empire
Ljusstakar 1800-tal empire
Ljusstakar 1800-tal empire
Ljusstakar 1800-tal empire
Ljusstakar 1800-tal empire
Ljusstakar 1800-tal empire
Ljusstakar 1800-tal empire
Ljusstakar 1800-tal empire
Ljusstakar 1800-tal empire

Klubbat för:

8 000 SEK

10 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets början, empire, möjligen Ryssland, förgylld brons, höjd 28,5 cm, fotringar med stämplar

Ljusmanchetter något buckliga

516269

2018-01-28