Ljusstakar 1800-talets andra hälft förgylld brons

Klubbat för:

7 800 SEK

6 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, senempire, förgylld och mörkpatinerad brons, höjd 27 cm

530178

2018-03-24