Arkiv

Metall - Page 20

Skultuna  kuverttallrikar

Skultuna kuverttallrikar

Krögarhuset kopparpannor

Krögarhuset kopparpannor

Ljusstakar empire

Ljusstakar empire

Ljusstakar ett par Frankrike

Ljusstakar ett par Frankrike

Pirre Chenet skulptur

Pirre Chenet skulptur

Terrin i tenn Aron Jerndahl

Terrin i tenn Aron Jerndahl

Wienerbrons i form av hare

Wienerbrons i form av hare

Vällingklocka daterad 1793

Vällingklocka daterad 1793

Ljusstakar

Ljusstakar

Skulptur patinerad brons

Skulptur patinerad brons

Smörtina tenn 1700-talets andra hälft

Appliquer 1 par

Appliquer 1 par