Arkiv

Metall - Page 22

Vällingklocka 1800-tal

Vällingklocka 1800-tal

1800-tals vägglampetter

1800-tals vägglampetter

Petter Andersson fat 1600-tal tennsamling

Urna brons

Urna brons

Appliquer barockstil

Appliquer barockstil

Vas Hugo Elmqvist jugend

Vas Hugo Elmqvist jugend

Napoleon II förgylld brons

Napoleon II förgylld brons

Byst 1800-talets första kvartal

Aron Jerndahl

Aron Jerndahl

Ljusstakar ett par Frankrike

Ljusstakar ett par Frankrike

Ljusstakar grönpatinerad brons

Bordsdekoration Ryssland

Bordsdekoration Ryssland