Ljusstakar ett par Frankrike

Ljusstakar ett par Frankrike
Ljusstakar ett par Frankrike
Ljusstakar ett par Frankrike
Ljusstakar ett par Frankrike
Ljusstakar ett par Frankrike
Ljusstakar ett par Frankrike
Ljusstakar ett par Frankrike
Ljusstakar ett par Frankrike
Ljusstakar ett par Frankrike
Ljusstakar ett par Frankrike

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, Frankrike, 1800-talets första hälft, förgylld brons, höjd ca 29,5 cm

400470

2016-08-22