Arkiv

Klassiska - Page 4

Skänkskåp sengustavianskt

Skänkskåp sengustavianskt

Ljuskrona 1800-tal barockstil

Ljuskrona 1800-tal barockstil

Högklassiga ljusstakar från Eric Taléns verkstad

Spegel i rokoko tillskriven Meunier

Kandelabrar Restauration

Kandelabrar Restauration

Sengustavianskt skrivbord med uppsats

Ampel S:t Petersburg 1800-talets första hälft

Sengustavianska stolar

Sengustavianska stolar

Sengustavianska baljfåtöljer

Sengustavianska baljfåtöljer

Kandelabrar parisarbeten i Louis-Philippe

Gustavianska taburetter

Gustavianska taburetter

Sengustaviansk ljuskrona

Sengustaviansk ljuskrona