Ljuskrona 1800-tal barockstil

Ljuskrona 1800-tal barockstil
Ljuskrona 1800-tal barockstil
Ljuskrona 1800-tal barockstil
Ljuskrona 1800-tal barockstil
Ljuskrona 1800-tal barockstil
Ljuskrona 1800-tal barockstil
Ljuskrona 1800-tal barockstil
Ljuskrona 1800-tal barockstil

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

LJUSKRONA, 1800-tal, barockstil, för nio ljus, förgylld stomme i brons, behängd med bergkristall, glas och rökfärgad kvarts, burformad stomme med blomsterbindningar, klumpar, margueriter, slipade löv, avslutande klot, höjd 90 cm, smärre nagg

1113

2016-06-07