Arkiv

Onlineauktioner

.

Fat och tallrikar Kina

Fat och tallrikar Kina

Spegelbord 1800-tal

Spegelbord 1800-tal

Salongsbord 1800-tal

Salongsbord 1800-tal

Spegel gustaviansk

Spegel gustaviansk

Max Todt oljemålning

Max Todt oljemålning

Marianna Uutinen blandteknik

Marianna Uutinen blandteknik

Jiri Georg Dokoupil akvarell

Jiri Georg Dokoupil akvarell

Georg Arsenius oljemålning

Georg Arsenius oljemålning

Vas Rörstrand NE Lundström porslin

Vas Vicke Lindstrand

Vas Vicke Lindstrand

Eva Bagge oljemålning

Eva Bagge oljemålning

Philip von Schantz oljemålning