Jiri Georg Dokoupil akvarell

Jiri Georg Dokoupil akvarell
Jiri Georg Dokoupil akvarell

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

18 000 SEK

DOKOUPIL, Jiri Georg (Tjeckoslovakien, född 1954):
Utan titel, akvarell med textila applikationer på papper, 118x86,
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

100204

2011-09-14