Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000 SEK
ARSENIUS, Georg (1855-1908): "Leo" , signerad och daterad G Arsenius1888, olja på duk, 62x50
100205
2011-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här