Georg Arsenius oljemålning

Georg Arsenius oljemålning
Georg Arsenius oljemålning
Georg Arsenius oljemålning
Georg Arsenius oljemålning
Georg Arsenius oljemålning
Georg Arsenius oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

ARSENIUS, Georg (1855-1908): "Leo" , signerad och daterad G Arsenius1888, olja på duk, 62x50

100205

2011-09-05