Philip von Schantz oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Komposition, signerad v Schantz -61, olja på duk, 60x45

100209

2011-09-13