Max Todt oljemålning

Max Todt oljemålning
Max Todt oljemålning
Max Todt oljemålning
Max Todt oljemålning
Max Todt oljemålning
Max Todt oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TODT, Max (1847-1890) tillskriven, Cavalier utanför wärdshus, signerad, olja på pannå, 22x13

100202

2011-09-05