Max Todt oljemålning
2011-09-05
100202
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TODT, Max (1847-1890) tillskriven, Cavalier utanför wärdshus, signerad, olja på pannå, 22x13