Eva Bagge oljemålning

Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BAGGE, Eva (1871-1964): Väderkvarn, signerad Eva Bagge, olja på pannå, 32x36

100208

2011-09-06