Arkiv

Orientaliskt - Sida 1964

Urna

Urna

Parurnor Kina

Parurnor Kina

Sidenmålning

Sidenmålning

Utagawa Toyokuni I

Utagawa Toyokuni I

Gallerskål med fat porslin Kina 1800-tal

Värmefat 2 st Kina

Värmefat 2 st Kina

Akvarell Kina

Akvarell Kina

Golvvas Kina 1900-tal

Golvvas Kina 1900-tal

Tuschmålning Kina

Tuschmålning Kina

Vas Kina

Vas Kina

Huvubonad Tibet

Huvubonad Tibet

Shiva

Shiva

Vårt Nyhetsbrev