Vas Kina
2020-10-17
821646
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1900-tal, polykrom dekor av blommor och fjärilar i emaljfärger, höjd 40 cm.
Mindre bruksslitage, tillverkningsdefekter.