Akvarell Kina
2020-10-05
819140
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AKVARELL, på papper, Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av man på åsna, kalligrafi, sigill, ca 112x60 cm