Shiva
2020-10-11
821920
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKULPTUR i form av Shiva, 1800-tal, brons, höjd ca 13,5 cm
Ingår i temaauktionen "Orientalika från butiken Bocca Tigris"
En tapp till tronrns rygg fattas, bruks och åldersrelaterat slitage