Tuschmålning Kina
2020-10-08
820671
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (2), Kompositioner, tusch på papper, Kina, kalligrafi, varav en 1900-talets första hälft, ca 80x36 samt 28x23 cm
Ej examinerade ur ram