Golvvas Kina 1900-tal
2020-10-06
820488
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVVAS, Kina, 1900-tal, med hänklar, porslin, kalligrafi, höjd ca 43 cm
Slitage