Parurnor Kina
2020-10-03
817366
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PARURNOR, Kina, 1900-tal, motiv med påfåglar och blommor, höjd ca 44 cm
En med nagg/fabrikationsfel under