Arkiv

Orientaliskt - Sida 1957

Fällstol

Fällstol

Akvareller Kina

Akvareller Kina

Värmefat samt fat Kina

Värmefat samt fat Kina

Vaser Kina

Vaser Kina

Terrin Kina

Terrin Kina

Ask med lock Kina 1800-tal lack

Japanska träsnitt

Japanska träsnitt

Penselvas

Penselvas

Vaser Kina

Vaser Kina

Imari

Imari

3 delar porslin Kina

3 delar porslin Kina

Teservis Kina

Teservis Kina

Vårt Nyhetsbrev