Terrin Kina
2020-07-21
795081
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TERRIN, Kina, 1700/1800-tal, locket med hål, floral dekor i underglasyrblått, höjd ca 29, diameter 26 cm
Ett nagg på på skålens insida av kanten, slitage