Arkiv

Orientaliskt - Sida 1959

Bojaner Kina

Bojaner Kina

Servisdelar Kutami China

Servisdelar Kutami China

Figuriner sten

Figuriner sten

Värmefat samt fat Kina

Värmefat samt fat Kina

Akvarell på siden Kina

Akvarell på siden Kina

Lockurna Kina

Lockurna Kina

Tsuba troligen Meiji

Tsuba troligen Meiji

Tallrikar Kina

Tallrikar Kina

Stekfat 1700-tal

Stekfat 1700-tal

Imari

Imari

Figur trä Kina Fohud

Figur trä Kina Fohud

Vas

Vas

Vårt Nyhetsbrev