Akvarell på siden Kina
2020-08-17
801958
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AKVARELL på siden, Kina, 1900-tal, motiv av bergslandskap med figur på bro, kalligrafi, sigill, ca 34x41 cm