Lockurna Kina
2020-08-20
802138
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LOCKURNA, Kina, 1800-tal, figuralt motiv, senare sigill med lapp fäst på utsidan, höjd ca 19 cm
Knoppen med nagg, slitage