Penselvas
2020-07-26
795835
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PENSELVAS, Kina, 1800-tal, figural dekor samt med kinesiska tecken, höjd ca 28 cm.
Nagg, lagning inuti.