Fällstol
2020-07-14
793284
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FÄLLSTOL, 1900-talets första hälft, Asien, skuren dekor, sits och rygg i flätad rotting, sitthöjd ca 35 cm
Slitage, avslag, skador