Imari
2020-07-29
796412
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, 5 st, porslin, Imari, Japan, 1900-tal, diam ca 24 cm och längd ca 25-37 cm
Smärre slitage