Ask med lock Kina 1800-tal lack
2020-07-23
795297
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ASK MED LOCK, lackarbete, Kina, 1800-tal, dekor i guld och rött av blommor och attribut, höjd ca 13, diameter 33 cm
Slitage, skador, färgbortfall