Arkiv

Orientaliskt - Sida 1786

Fat

Fat

Snusflaska Kina

Snusflaska Kina

Skål på for Persien

Skål på for Persien

Koppar med fat Kina

Koppar med fat Kina

Tallrikar 12 st Kina 1700-tal

Tallrikar 12 st Kina 1700-tal

Skål med lock Kina 1800-tal

Skål med lock Kina 1800-tal

Scroll Kina 1900-tal

Scroll Kina 1900-tal

Rökelsekar Japan 1800-talets slut

Bordsarmaturer Kina

Bordsarmaturer Kina

Skål Japan

Skål Japan

Vas Kina 1900-tal

Vas Kina 1900-tal

Proviantkista

Proviantkista

Vårt Nyhetsbrev