Scroll Kina 1900-tal
2019-04-25
633689
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCROLL, akvarell på siden, Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av bergslandskap, kalligrafi med sigill, ca 89x39 cm
Hål i fonden