Tallrikar 12 st Kina 1700-tal
2019-04-10
633548
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
TALLRIKAR, 12 st, porslin, Kina, 1700-tal, famille rose, dekor av blomster i emaljfärger, diameter 23 cm
Nagg, två med spricka