Proviantkista
2019-04-19
635683
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PROVIANTKISTOR,(2) tidigt 1900-tal, Kina, trä, med dekor i lack, handtag i brons, höjd ca 50 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage