Rökelsekar Japan 1800-talets slut
2019-04-18
633815
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RÖKELSEKAR, brons, Japan, 1800-talets slut, dekor i relief av fåglar och fiskar, totalhöjd ca 50 cm
PROVENIENS: Svensk privatsamling, införskaffad under framför allt 1970/80-talet i Stockholm
Slitage