Bordsarmaturer Kina
2019-04-12
634230
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BORDSARMATURER, 1 par, porslin, Kina, 1800-talets slut, balusterformade, dekor av urnor med pion i emaljfärger samt kalligrafi, höjd ca 58 cm
En med lagningar, den andra med spricka