Arkiv

Klassiska & Asiatiska - Page 6

Tallrikar, 1700-tal, Kejserliga Porslinsfabriken

Grand Tour souvernir, Zeus av Artemision

Grand Tour souvernir, Borghese gladiatorn

Skulptur, Italien 18/1900-tal

Skulptur, Italien 18/1900-tal

Trädgårdsskulptur, 1900-talets första hälft

Tritoner, 1700-tal

Tritoner, 1700-tal

Trädgårdsskulptur, 1800-talets slut