Tritoner, 1700-tal

Tritoner, 1700-tal
Tritoner, 1700-tal
Tritoner, 1700-tal
Tritoner, 1700-tal
Tritoner, 1700-tal
Tritoner, 1700-tal
Tritoner, 1700-tal
Tritoner, 1700-tal
Tritoner, 1700-tal
Tritoner, 1700-tal
Tritoner, 1700-tal
Tritoner, 1700-tal
Tritoner, 1700-tal
Tritoner, 1700-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-60 000 SEK

TRITONER, ett par, Italien 1700-tal, bärande snäckor, träskuren dekor, bemålade och förgyllda, höjd 124 cm, nagg, färgbortfall, bättringar

1215

2020-12-09